Oferta pracy

Menadżer Sprzedaży PV

SELENA FM S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż oferty w szeroko pojętej gałęzi odnawialnych źródeł energii

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie szkoleń i doradztwo techniczne z zakresu oferty handlowej

  • pozyskiwanie nowych klientów i oferowanie im naszych usług

  • prowadzenie negocjacji z klientem we współpracy z naszym działem technicznym

  • realizowanie planów sprzedaży oraz osiąganie kluczowych wskaźników

  • analiza rynku oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – techniczne

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • zdolność do budowania własnej bazy klientów

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży chemii budowlanej w obszarze hydroizolacji, a w szczególności: dachów płaskich, skośnych i fundamentów

  • doświadczenie we współpracy z takimi klientami jak biura projektowe, architekci, generalni wykonawcy, inwestorzy oraz podobni

  • predyspozycje do pracy doradczo-handlowej

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • sprzedaż unikalnej oferty, która wyróżnia się na tle rynku oraz w rozwijającej się szeroko pojętej gałęzi odnawialnych źródeł energii

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy