Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Sprzedaży

Polskie Centrum Doradztwa EnergetycznegoO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidulanych

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Sprzedaż produktów: pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, stacje ładowania pojazdów, audyty energetyczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Silna motywacja do pracy

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Praca w oparciu o samozatrudnienie bądź umowę zlecenie w systemie prowizyjnym

  • Samodzielne pozyskiwanie Klientów

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • System wysokiego wynagrodzenia prowizyjnego

  • Pełną opiekę posprzedażową nad Twoimi klientami

  • Montaże do 2 tygodni

  • Pełne wsparcie dla budowy zespołu przez dział HR

  • System szkoleń wstępnych oraz regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Zarobki powyżej średniej krajowej

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Jesteśmy grupą specjalistów, których połączyło zamiłowanie do energetyki, sprzedaży i rozwoju osobistego. Mimo różnicy wieku (najmłodszy z nas ma 24 lata, zaś najstarszy 58 lat) znakomicie nam się razem „pracuje”, a przy okazji dobrze się bawimy i nieprzeciętnie zarabiamy :) Cenimy uczciwość, wzajemne zaufanie, odpowiedzialność i kompetencje osobiste. Większość z nas była niegdyś odnoszącymi „sukcesy” pracownikami korporacji, jednak czując, że jesteśmy eksploatowani i ograniczani, a czasem nawet wykorzystywani, postanowiliśmy wspólnie tworzyć wyjątkową organizację jaką jest Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego – firmę wolnych ludzi, którzy pracują dla przyjemności, rozwoju i pasji.

ODWIEDŹ NAS W INTERNECIE:

www.pcde.pl

www.facebook.com/pcdepl

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś osobą ambitną, zdeterminowaną, dążącą do celu, nie boisz się wyzwań, a praca z klientem nie jest Ci obca – aplikuj!