Logo Pracuj.pl

Menadżer Sprzedaży - Sales Manager

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

8 000
brutto / mies.
  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • rekrutacja i rozwój zespołu,
  • realizacja celów sprzedażowych i biznesowych,
  • aktywne wspieranie zespołu w budowaniu i rozwijaniu portfela klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży w branży ubezpieczeniowej,
  • znajomość rynku ubezpieczeń,
  • umiejętność prowadzenia skutecznej rekrutacji,
  • wysokie standardy kultury i osobistej etyki pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  • wysokie wynagrodzenie z wynagrodzeniem podstawnym od 8 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,
  • wspieramy od pierwszego dnia w firmie, dbając o profesjonalne i przyjazne wdrożenie,
  • oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,
  • motywujemy, poprzez możliwości uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,
  • benefity: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • system kafeteryjny

Menadżer Sprzedaży - Sales Manager, Gdynia