Oferta pracy

Menadżer Sprzedaży - Sales Manager

Unum Życie TUiR S.A.

8 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży,

  • rekrutacja i rozwój zespołu,

  • realizacja celów sprzedażowych i biznesowych,

  • aktywne wspieranie zespołu w budowaniu i rozwijaniu portfela klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży w branży ubezpieczeniowej,

  • znajomość rynku ubezpieczeń,

  • umiejętność prowadzenia skutecznej rekrutacji,

  • wysokie standardy kultury i osobistej etyki pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,

  • wysokie wynagrodzenie z wynagrodzeniem podstawnym od 8 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,

  • wspieramy od pierwszego dnia w firmie, dbając o profesjonalne i przyjazne wdrożenie,

  • oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,

  • motywujemy, poprzez możliwości uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,

  • benefity: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system kafeteryjny