Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer sprzedaży stron internetowych

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Opis firmy:

    Nasza firma to fabryka kreatywnych stron internetowych, tworzonych w oparciu o indywidualne projekty graficzne, przy wykorzystaniu najnowszych i skutecznych technologii.

    Portale różnego typu, sklepy internetowe oraz strony firmowo - wizerunkowe to projekty, które dostarczamy z pasją naszym Klientom od 2012 roku.

    Opis stanowiska:

    Twoim zadaniem będzie przekonanie Klienta do skorzystania z naszej oferty. Dostarczamy Ci na bieżąco bazę Klientów, którzy są już zainteresowani realizacją strony internetowej i stanęli przed
    wyborem jej wykonawcy - do Ciebie należeć będzie przekonanie Klienta do współpracy z nami.

    Oczywiście poza bazą naszych kontaktów, możesz także wykazać się swoją kreatywnością w poszukiwaniu nowych Klientów spoza naszej bazy - będziemy wspierać każdy Twój pomysł i pomagać Ci w jego realizacji.

    Zakresem Twoich obowiązków będzie kontakt telefoniczny z Klientem w celu przeprowadzenia negocjacji, ustalenia szczegółów jego potrzeb, a następnie przedstawienie naszej oferty, którą dla Ciebie przygotuje nasz dział wykonawczy i zamknięcie sprzedaży.

    Przedmiotem sprzedaży będą portale internetowe, sklepy internetowe oraz strony wizerunkowe dla firm.

    Miejsce pracy:

    Nienormowane godziny pracy

    To, gdzie będziesz pracować zależy tylko od Ciebie. Możesz to robić przy kawie w zaciszu swojego mieszkania, na dworze w parku lub w swoim biurze. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż wymaga różnych technik, które dla każdego będą inne - dlatego nie normujemy Twojego czasu pracy, tylko rozliczamy Cię z jego efektów.

    Wymagania:

    Jako sprzedawca musisz być osobą mocno ukierunkowaną na cele, posiadać bardzo wysoki poziom aparycji, wyjątkowe zdolności negocjacyjne, umiejętność prowadzenia komunikacji na wysokim poziomie z kluczowym Klientem i przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu branży tworzenia stron internetowych.

    Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i prowadzenia w logiczny sposób dokumentacji przeprowadzanych rozmów także będzie Ci niezbędna aby osiągnąć odpowiednie wyniki.

    Oferujemy:

    Oferujemy Ci pracę w stabilnej firmie, szkolenia, dodatki, premię i pełne wsparcie Twoich pomysłów.

    Dostarczamy na bieżąco wielu Klientów z którymi będziesz prowadzić negocjacje handlowe celem przekonania ich do współpracy - są to osoby, które zgłosiły się samodzielnie w poszukiwaniu takiej firmy jak nasza.

    Dostarczamy niezbędne narzędzia pracy. Na początek telefon.
    W przypadku osiągnięcia zadowalających nas wyników, otrzymasz także laptopa i tablet z internetem.

    Na początek oferujemy Ci pracę na zasadach umowy zlecenie opartej o prowizje. W przypadku osiągnięcia odpowiednich wyników, oferujemy umowę o pracę na stałe.

    Średnie wynagrodzenie przy realizacji najniższego planu to 4000 zł
    Średnie wynagrodzenie dobrego planu to 6000 zł
    Najlepsi sprzedawcy mogą osiągnąć 10 000 zł

    bottom