Menadżer Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 07.01.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Istniejemy od 1868 roku i obecnie jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie oferując ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami.

    Obsługujemy prawie 100 milionów klientów, prowadzimy działalność w blisko 50 krajach i zajmujemy wiodącą pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

    W Polsce działamy od 1990 roku. Zaufało nam już 4,6 miliona Klientów.

    Naszym Klientom oferujemy pełen zakres produktów i usług finansowych dostępnych przez liczne kanały dystrybucji: agencje, partnerów pośrednictwa ubezpieczeniowego, instytucje finansowe oraz sprzedaż bezpośrednią ubezpieczeń indywidualnych i ubezpieczeń pracowniczych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    • Czy denerwuje Cię gdy Opener ma ten sam termin jak inny festiwal?
    • Czy nawet w zimę sprawdzasz na Windguru gdzie najlepiej wieje?
    • A może w środku nocy jesteś w stanie wyjść na trening kiedy Cię nosi?

    Jeśli choć na 1 pytanie odpowiedziałeś na TAK -> czytaj dalej.

    Opis stanowiska:

    • na początek: okres wdrożenia w obowiązki i poznanie standardów sprzedażowych w praktyce – zależy nam na tym żebyś był PRAKTYKIEM i mentorem dla swojego zespołu
    • następnie: rekrutacja i zarządzanie zespołem Sprzedawców – pracujemy ZESPOŁOWO
    • a później: coaching i rozwój swoich Sprzedawców – nie dajemy gotowych ODPOWIEDZI, dzielimy się naszym KNOW HOW i zadajemy CENNE pytania
    • klarowna ścieżka awansu – masz szansę własnego rozwoju razem z nami

    BUDUJEMY nową erę ubezpieczeń INSURANCE 2.0

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży, niekoniecznie w zarządzaniu innymi – przynieś swoje doświadczenia, my podzielimy się NASZYMI
    • umiejętność organizacji pracy – sporo się u nas DZIEJE i trzeba nad tym panować
    • orientacja na cel -> nie liczy się wynik na półmetku, lecz SUKCES na koniec
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji – pracujemy z Ludźmi i dla Ludzi

    Co oferujemy:

    • współtworzenie międzynarodowego projektu sprzedażowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała oraz prowizyjna – pracujemy, żeby ŻYĆ -> nie na odwrót
    • liczne konkursy sprzedażowe – dobrze jest wygrać coś EKSTRA
    • bardzo dobry know-how szkoleniowy > wiemy, jak się robi ten BIZNES
    • ogromne możliwości awansu wewnątrz organizacji – potwierdzone awansami w obecnym zespole managerskim

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.