Oferta pracy

Menadżer Sprzedaży

Sygnity S.A.O firmie

  • Strzegomska 140A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Sygnity S.A.

Strzegomska 140A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Oferowanie swoim klientom rozwiązań IT z szerokiego portfolio produktów

  • Praca dla integratora o ugruntowanej pozycji oraz rozpoznawalnej marce na rynku IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia aktywnej sprzedaży (mile widziane doświadczenie zdobyte w branży IT)

  • Dobra organizacja pracy i proaktywność w działaniu

  • Wiele sukcesów sprzedażowych, którymi możesz się pochwalić, popierając to wynikami

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Doświadczenie w koordynacji całości prac związanych z procesem ofertowania (przygotowanie i składanie ofert handlowych)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od realizacji planu sprzedażowego

  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Udział w programie prowizyjnym Poleć Znajomego, dla osób, które rekomendują kandydatów do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

Przewiń do profilu firmy