Oferta pracy

Menadżer techniczno-projektowy

GRUPA KANO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach polskim i zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Menadżer techniczno-projektowyNumer ref.: DRW/T/1/2020

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: inżynieria sanitarna/środowiska
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży instalacji wodnych i grzewczych
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w biurach projektowych (branża instalacyjna)
  • znajomość rynku projektowego Wrocław i woj. dolnośląskie
  • znajomość oprogramowania do projektowania (instalacje sanitarne i wodno-grzewcze)
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane sanitarne uprawnienia projektowe

Zadania na stanowisku:

  • doradztwo techniczne w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz promowania systemów i produktów Grupy KAN
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla projektantów oraz wykonawców instalacji grzewczych/sanitarnych
  • bieżący kontakt z klientami, współpraca z biurami projektowymi oraz istniejąca siecią dystrybucji

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę dla polskiego Lidera HVAC
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenie rozwojowe
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie pracownicze)
  • wyposażenie stanowiska pracy: laptop, telefon i samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy