Oferta pracy

Menadżer Utrzymania Ruchu

BMJ JUSTYNA LISIŃSKAO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest spółka należąca do międzynarodowego koncernu, produkująca uszczelki z tworzyw sztucznych dla branży automotive (różnych typów pojazdów i marek). Aktualnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem: mechanicy zmianowi, zespół SMED, zarządzanie zewnętrzną firmą sprzątającą i pracownikami porządkowymi,
  • odpowiedzialność za proces Utrzymania Ruchu oraz działania zgodne z Polityką Jakości obowiązującą w organizacji,
  • definiowanie działań korygujących i optymalizacji podległego procesu oraz odpowiedzialność za ich realizację,
  • przygotowanie i prowadzenie planu operacyjnego remontów i przeglądów maszyn,
  • uruchamianie planów awaryjnych, prowadzenie zapisów historii maszyn,
  • zapewnienie ciągłości pracy oraz utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji (lokalnej i korporacyjnej, w tym dokumentacji w j. angielskim)
  • określenie zapotrzebowania i zamawianie części zamiennych,
  • tworzenie ACTION PLAN dla podległego obszaru,
  • szkolenie nowych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • mile widziane posiadanie uprawnień (eksploatacja i dozór) oraz znajomość procesu wtrysku,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (wykorzystywany w pracy),
  • umiejętność zarządzania zmianą w organizacji,
  • decyzyjność, dobra organizacja, wysoka komunikatywność.

Stanowisko podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zakładu. Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się oddziale koncernu o stabilnej pozycji na rynku, możliwość udziału w projektach międzynarodowych w ramach całego koncernu, niezbędne szkolenia specjalistyczne w kraju i za granicą, rozbudowany system motywacyjny oraz szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez BMJ Doradztwo Personalne J. Lisińska do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 23888

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy