Oferta pracy

Menadżer w Departamencie Informatyki

Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka AkcyjnaO firmie

Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna

Nowy Świat 4A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie zarządzanie rozwojem projektów

  • koordynowanie i monitorowanie projektów zgodnie z przyjętymi założeniami (zakresem, czasem, ryzykiem, jakością, zasobami i budżetem projektowym)

  • opracowywanie i rekomendowanie kierunków rozwoju usług i systemów IT, a także procesów zarządzania usługami informatycznymi

  • monitoring, raportowanie realizowanych projektów

  • opracowywanie i wdrażanie dobrych praktyk i zasad zarządzania projektami

  • dbałość o efektywne relacje z klientami, dostawcami i członkami zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie

  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT

  • znajomość aplikacji i technologii informatycznych

  • doskonałe umiejętności organizacyjne z możliwością jednoczesnego zarządzania zadaniami, często w złożonym środowisku

  • umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia

  • płynna komunikacja w języku angielskim (poziom B2/C1)

Mile widziane

  • znajomość metodyk Prince 2, AGILE, SCRUM

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

  • realizację ciekawych i ambitnych projektów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • lokalizacja w centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy jedną z największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy kilkadziesiąt najważniejszych dla polskiego przemysłu obronnego zakładów produkcyjnych, serwisowych i ośrodków badawczo-rozwojowych. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych produktów, znajdujących się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP i formacji sojuszniczych. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pragnących współtworzyć jedną z największych firm zbrojeniowych w Europie.

Przewiń do profilu firmy