Logo Pracuj.pl

Menadżer w Departamencie Informatyki

Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka AkcyjnaO firmie

Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna

Nowy Świat 4A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie zarządzanie rozwojem projektów
  • koordynowanie i monitorowanie projektów zgodnie z przyjętymi założeniami (zakresem, czasem, ryzykiem, jakością, zasobami i budżetem projektowym)
  • opracowywanie i rekomendowanie kierunków rozwoju usług i systemów IT, a także procesów zarządzania usługami informatycznymi
  • monitoring, raportowanie realizowanych projektów
  • opracowywanie i wdrażanie dobrych praktyk i zasad zarządzania projektami
  • dbałość o efektywne relacje z klientami, dostawcami i członkami zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie
  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • znajomość aplikacji i technologii informatycznych
  • doskonałe umiejętności organizacyjne z możliwością jednoczesnego zarządzania zadaniami, często w złożonym środowisku
  • umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia
  • płynna komunikacja w języku angielskim (poziom B2/C1)

Mile widziane

  • znajomość metodyk Prince 2, AGILE, SCRUM

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • realizację ciekawych i ambitnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • lokalizacja w centrum Warszawy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy jedną z największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy kilkadziesiąt najważniejszych dla polskiego przemysłu obronnego zakładów produkcyjnych, serwisowych i ośrodków badawczo-rozwojowych. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych produktów, znajdujących się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP i formacji sojuszniczych. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pragnących współtworzyć jedną z największych firm zbrojeniowych w Europie.

Menadżer w Departamencie Informatyki, Nowy Świat 4A, Warszawa