Oferta pracy

Menadżer w Dziale Rachunkowości - Główna/y Księgowa/y

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.O firmie

  • Leszno 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

Leszno 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i kontrola działu finansowo-księgowego oraz odpowiedzialność za księgowe aspekty działalności firmy

  • kształtowanie polityki rachunkowości Spółki

  • nadzór i analiza poprawności zapisów księgowych

  • przygotowanie sprawozdań

  • koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca wg standardów Grupy - zapewnienie terminowości wykonania operacji

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o rachunkowości oraz MSR / MSSF

  • współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby (US, GUS i inne)

  • zapewnianie zgodności zapisów księgowych z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, ustawa o rachunkowości)

  • sporządzanie/nadzorowanie sporządzania deklaracji CIT, VAT i innych

  • nadzorowanie prawidłowości rozliczeń podatkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o rachunkowości oraz MSR / MSSF

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy i rzetelność

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy

  • mile widziana znajomość systemu SAP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy