Oferta pracy

Menadżer w Dziale Sprzedaży

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem

  • Realizacja założonego planu sprzedaży przez podległy zespół

  • Nadzorowanie prac oraz skuteczne wyznaczanie celów, monitorowanie oraz motywowanie zespołu

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami Biznesowymi

  • Przygotowywanie raportów z wykonywanych działań podległego zespołu

  • Dbałość o sprawny przepływ informacji

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta

  • Prowadzenie działań marketingowych u Klientów

  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu

  • Udział w targach, konferencjach i eventach organizowanych dla Klientów

  • Negocjowanie umów handlowych z Klientami

  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat branży benefitów pracowniczych oraz rynku wellbeingu i trendów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sektorze sprzedaży i w zarządzaniu zespołem (w sektorze B2B)

  • Wyższe wykształcenie

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność analizy danych i pracy z raportami

  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych (zdolności przywódcze i negocjacyjne)

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Chęć budowania silnej marki

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grona liderów w swojej branży

  • Możliwość uczestnictwa w budowaniu i popularyzacjji nowych rozwiązań benefitowych dla pracowników

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji w obszarze sprzedaży B2B

  • Atrakcyjny system świadczeń pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, vouchery okolicznościowe, owocowe wtorki, imprezy integracyjne i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 13 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Przewiń do profilu firmy