Oferta pracy

Menadżer Wsparcia Sprzedaży ds. bancassurance

Concordia PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Concordia Grupa Generali, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

 Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wprowadzanie zmian w produktach ubezpieczeniowych
  • Prowadzenie szkoleń i przygotowywane e-learningów dla sieci sprzedaży
  • Przygotowanie materiałów dotyczących oferowanych produktów w celu aktywizacji sprzedaży
  • Tworzenie ścieżek sprzedaży dla produktów masowych
  • Aktywny udział w projektach firmowych
  • Wsparcie w rozwoju systemów informatycznych dotyczących sprzedaży

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, zarządzanie i marketing)
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeń (warunek konieczny) – doświadczenie w ubezpieczeniach na życie będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w kompleksowej obsłudze klienta lub działach sprzedaży
  • Umiejętności opracowywania materiałów marketingowo – sprzedażowych
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań biznesowych oraz analitycznego myślenia
  • Konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wsparcie w okresie wdrożenia w zadania
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Benefity, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, ubezpieczenia grupowego
  • Dobrą lokalizację pracy Poznań - okolice Ronda Śródka

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska T.U.S.A., z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy