Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Wsparcia Sprzedaży

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Główne zadania:

    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, w kanale agencyjnym i brokerskim
    • Pozyskiwanie nowych pośredników oraz brokerów, a także utrzymywanie  relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi
    • Promowanie produktów firmy wśród pośredników (agencje, brokerzy)
    • Rozwój sprzedaży ubezpieczeń majątkowych oraz na życie, poprzez sieć pośredników współpracujących z Concordią
    • Współpraca z Biurami Ubezpieczeń i Biurami Sprzedaży Centrali
    • Przygotowywanie pełnej dokumentacji sprzedażowej

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Doświadczenia w pracy w branży ubezpieczeniowej  lub/i bankowej
    • Doświadczenia we współpracy z multiagentami i brokerami z woj. lubuskiego
    • Umiejętności budowania dobrych relacji interpersonalnych / biznesowych
    • Inicjatywy w działaniu, samodzielności  i przedsiębiorczości
    • Nastawienia na realizację celów
    • Biegłej znajomości pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • Szkolenia merytoryczne i nowoczesne narzędzia pracy
    • Samodzielność i ciągły rozwój zawodowy
    • Bogaty pakiet socjalny w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku

    Administratorem danych jest Concordia Polska z siedzibą w Poznaniu 61-129, ul. Małachowskiego 10. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.