Oferta pracy

Menadżer Zarządzania Kategorią

Frisco SAO firmie

Frisco SA

Grochowska 306

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizacja polityki asortymentowej, cenowej, marżowej oraz promocyjnej dla zarządzanych kategorii produktowych

  • Analiza trendów rynkowych i rekomendowanie kierunków rozwoju oferty produktowej

  • Negocjowanie i realizacja Umów Handlowych

  • Współpraca z Dostawcami przy tworzeniu wspólnych planów rozwoju powierzonych kategorii

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji związanych z ofertą, analizą rynku i konsumenta

  • Zarządzanie zespołem

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w roli Kupca/Menadżera Kategorii w firmie handlowej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, prezentacyjne i komunikacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excell’a

  • Zorientowanie na wyniki oraz umiejętność pracy w oparciu o KPI’s

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży o dużym potencjale rozwoju

  • Wyzwania umożliwiające stałe podnoszenie własnych kompetencji, samodzielność w działaniu

  • Współpracę z zespołem doświadczonych ludzi z pasją

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Pakiet socjalny

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy