Oferta pracy

Menadżer Zarządzania Zespołem Windykacji

Kaczmarski Inkasso sp.j

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy podległego zespołu oraz ich wsparcie merytoryczne,

  • realizacja planów odzyskowych, bo dzięki temu, mamy co robić,

  • cykliczny kontakt z Klientami, który jest dla Nas najważniejszy,

  • cykliczne raportowanie powierzonych obowiązków do przełożonych, analiza i organizacja procesów windykacyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji projektów,

  • współpraca z operacyjnymi komórkami w zakresie przygotowywania ofert handlowych,

  • kreowanie nowych sposób prowadzenia windykacji w oparciu o dostępne narzędzia i wytyczne Klientów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w pracy na sprawach zleconych),

  • posiadasz wykształcenie wyższe,

  • praca na pakiecie MS Office oraz obsługa komputera to dla Ciebie codzienność,

  • jesteś kreatywny i konsekwentny w działaniu,

  • wykonujesz zadania z pasją i zaangażowaniem,

  • umiesz i lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty,

  • posiadasz zdolności przywódcze,

  • jesteś nastawienie na realizację zadań i wynik.

  • Jeśli nie spełniasz któregoś z ww. kryteriów, jesteśmy w stanie Cię ich nauczyć!

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od osiąganych wyników,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • stabilną prace na lata,

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w gronie profesjonalistów,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków,

  • samodzielność w realizowaniu odpowiedzialnych zadań, możliwość kreowania rzeczywistości,

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport i wielu innych benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Jesteśmy pierwszą i jedną z najlepiej zorganizowanych firm windykacyjnych na rynku. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera. Specjalizujemy się w windykacji spraw zleconych osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

A poza licznymi sukcesami musisz wiedzieć, że najważniejsza jest dla Nas atmosfera! Szacunek dla pracownika, wsparcie, przyjacielskie relacje bez względu na stanowisko to dla Nas podstawa! Jeśli chcesz uśmiechać się rano na myśl o kolejnym dniu pracy - zapraszamy do Nas :)

Jesteśmy przekonaniu, że już wiesz, że chcesz do Nas dołączyć!

Przewiń do profilu firmy