Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer zespołu

  • Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Busko-Zdrój, Opatów, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma posiadająca swoje siedziby na trzech kontynentach, od kilku lat rozwija swój biznes w Polsce. W związku z dynamicznym przyrostem struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Busko-Zdrój, Opatów

    Jeśli jesteś osobą która:

    • Posiada wykształcenie co najmniej średnie
    • Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny)
    • Jest otwarta na kontakt z ludźmi
    • Ma doświadczenie w sprzedaży / obsłudze Klienta
    • Podchodzi do swoich obowiązków z pasją i zaangażowaniem
    • Jest przedsiębiorcza i zaradna
    • Cechuje się nienaganną kulturą osobistą oraz etyką zawodową
    • Nigdy niebyła karana prawomocnym wyrokiem sądu

    To wyślij do nas swoją aplikację !

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
    • Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji
    • Wsparcie i wdrożenie nowych pracowników
    • Monitoring pracy zespołu
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Udział w szkoleniach
    • Dbałość o etykę zawodową, oraz o dobry wizerunek firmy

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Motywujące premie
    • Możliwość realnego awansu w strukturze firmy
    • Niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie
    • Elastyczne godziny pracy
    • Praca w nowoczesnym biurze z ciekawymi ludźmi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."