Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Zespołu

  • Kalisz, Koło, Konin, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma posiadająca swoje siedziby na trzech kontynentach,  od kilku lat rozwija swój biznes w Polsce. Obecnym etapem planowego rozwoju jest otwarcie Placówek w kolejnych miastach Naszego Kraju.  W związku z przyrostem struktur sprzedażowych firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz, Koło, Konin, Ostrów Wielkopolski
    Region: wielkopolskie

    Idealny kandydat to:

    • Osoba z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
    • Posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Gotowa na nowe wyzwanie - uczestniczenia w otwieraniu kolej nej z placówek firmy
    • Potrafiącą dobrym przykładem wdrażać swoich pracowników
    • Nie posiadająca oporów przed własną sprzedażą
    • Ambitna i chętna do dalszego rozwoju zawodowego

    Obowiązki:

    • Stworzenie nowego zespołu sprzedażowego – rekrutacja
    • Wdrożenie nowych pracowników
    • Zarządzanie zespołem
    • Dbałość o poprawność wszelkiej dokumentacji
    • Troska o dobry wizerunek biura

    Oferujemy:

    • Pracę o nowym biurze z ciekawymi ludźmi
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Elastyczny czas pracy
    • Realną możliwość awansu i rozwoju
    • Pakiet szkoleń
    • Udział w konferencjach
    • Konkursy pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dołączenie do dokumentu rekrutacyjnego klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."