Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Zespołu Sprzedaży Bezpośredniej

CENTRUM DOCHODZENIA ROSZCZEŃ sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Kierownik

Lider w branży odszkodowawczej w związku z intensywnym rozwojem Departamentu Sprzedaży Roszczeń Kredytów Frankowych poszukuje Menadżerów sprzedaży bezpośredniej.

Poszukujemy najlepszych Menadżerów zespołów sprzedaży bezpośredniej z każdego miasta w kraju.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i zarządzanie strukturą własną sprzedaży.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych - posiadaczy kredytów hipotecznych we Frankach Szwajcarskich.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży Sieci.

Wymagania:

  • Szukamy najlepszych w sprzedaży bezpośredniej.
  • Doświadczenie w branży: pośrednictwa kredytów hipotecznych, pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowej, doradztwa nieruchomości, fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, windykacyjnej  – mile widziane.
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Wysoka motywacja do realizacji celów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód marki premium, telefon, laptop).
  • Indywidualną ścieżkę szybkiego rozwoju kariery zawodowej.
  • Partnerski model współpracy; kulturę pracy opartą na dążeniu do doskonałości i wzajemnym poszanowaniu.

Ogłoszenie archiwalne