Oferta pracy

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych

  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych

  • Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Twojego zespołu

  • Szkolenia dla Doradców: produktowe i motywacyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych

  • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami

  • Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku

  • Indywidualny coaching

  • Atrakcyjne premie

  • Dodatkowe systemy motywacyjne

  • Możliwość awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Odwiedź nas na: www.compensa.pl

Przewiń do profilu firmy