Logo Pracuj.pl

Menadżer Zespołu Sprzedaży

PZU Życie SAO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja doradców do Twojego zespołu
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach
  • Zarządzanie Twoim zespołem
  • Prowadzenie szkoleń i spotkań motywacyjnych
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży w ramach trzech linii produktowych: ubezpieczenia zdrowotne, indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia na życie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Sukcesy w sprzedaży i zarządzaniu
  • Doświadczenie w aktywnej rekrutacji
  • Skuteczna organizacja pracy zespołu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Realny wpływ na wysokość Twoich zarobków
  • Wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje: prowizje uzależnione od sprzedaży zespołu, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe w ciągu pierwszych 24 miesięcy pracy
  • Umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami
  • szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znana marka. Wsparcie. Kariera. I już wiesz, że dobrze trafiłeś.

Menadżer Zespołu Sprzedaży, Łódź