Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Zespołu Sprzedaży

PME Sp z o.o.O firmie

5 00011 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Lider w branży energetycznej w związku z intensywnym rozwojem Departamentu Sprzedaży poszukuje Menadżerów sprzedaży do profesjonalnej kadry specjalistów.

Zakres obowiązków:

  • aktywne wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych
  • odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży na podległym terenie
  • realizowanie celów sprzedażowych, oraz strategii sprzedaży
  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy oraz rozwijanie nowych kontaktów handlowych na wyznaczonym terenie
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych
  • rozbudowywanie struktury poprzez aktywny udział w procesach rekrutacji
  • analizowanie wyników oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w bezpośredniej sprzedaży dla klienta B2B, poparte sukcesami
  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedaży poparte sukcesami
  • wiedza i umiejętności z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i motywacji
  • umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • kreatywność, uczciwość, lojalność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Ogłoszenie archiwalne