Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Zespołu

MENGS sp. z o.o.

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Chciałbyś dalej rozwijać się w branży nieruchomości? Potrzebujesz nowych wyzwań lub nowego otoczenia? A może szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł w pełni rozwinąć skrzydła?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi „tak”, poświęć 3 minuty na przeczytanie tego

ogłoszenia, a potem sam zdecyduj czy warto dołączyć do naszego zespołu i podbić świat

nieruchomości!

Aktualnie szukamy osób, które chciałyby wejść na kolejny poziom rozwoju i zostać równolegle menedżerami własnych zespołów sprzedażowych. W związku z tym zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie w zarządzaniu nie jest wymagane, bo odpowiednie szkolenie menedżerskie zapewniamy na miejscu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pozyskiwanie i prezentowanie nieruchomości na sprzedaż

- pomoc i wsparcie w zakupie nieruchomości m.in. poprzez prowadzenie negocjacji

- budowanie relacji z klientami indywidualnymi oraz inwestorami

- organizowanie transakcji od strony prawnej i logistycznej (ze wsparciem działu prawnego)

- wspieranie rozwoju działu sprzedażowego i działu inwestycyjnego firmy (realny wpływ menedżera)

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • rzetelność, odpowiedzialność oraz nastawienie na współpracę i rozwój

  • samodzielność oraz umiejętność zarządzania sobą w czasie

  • kultura osobista oraz inteligencja emocjonalna

  • doświadczenie w sprzedaży (przynajmniej dwa lata)

To oferujemy

  • współpracę na partnerskich zasadach z podstawą do 7500,00zł brutto i modelem prowizyjnym

  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w ramach naszej organizacji

  • szkolenie menedżerskie przygotowujące do zarządzania zespołem sprzedażowym oraz wsparcie praktyczne w budowaniu i zarządzaniu własnym zespołem

  • wsparcie w codziennej pracy pod okiem kadry zarządzającej oraz w przeprowadzaniu transakcji (wewnętrzny dział prawny)

  • możliwość rozwoju w wybranym kierunku oraz wpływania na kształt firmy (rozmawiamy o tym już na samym początku)

  • elastyczność, dobrą atmosferę i regularne eventy integracyjne, które tworzą kulturę naszej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość wynagrodzenia podstawowego

Mengs to miejsce, w którym stworzyliśmy idealne warunki dla doświadczonych osób poszukujących nowych wyzwań i stawiających sobie ambitne cele, ponieważ to tutaj spotykają się działy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, inwestycji oraz finansów. Wszystko jest oparte na efekcie synergii, które daje wiele możliwości na rozwój osobisty, a to, jak z nich skorzystasz zależy tylko od Ciebie!

Przewiń do profilu firmy