Oferta pracy

Menadżer Zrzeszeniowy

SGB-BANK S.A.

  • Raszkowska 60, Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Raszkowska 60

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • promocja oraz sprzedaż produktów i usług zrzeszeniowych w regionie

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dbałość o wysoką jakość współpracy z Bankami Spółdzielczymi w regionie

  • współpraca ze wszystkimi interesariuszami w Banku, świadczącymi usługi/produkty dla Zrzeszenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3-letnie doświadczenia w pracy na stanowiskach związanej ze sprzedażą produktów i usług

  • silna orientacja na realizację zdań i wyznaczonych celów

  • doświadczenie w sprzedaży usług i produktów dla instytucji komercyjnych

  • umiejętność jasnego i zwięzłego rekomendowania proponowanych rozwiązań

  • udział w projektach Banku

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • wysoki poziom asertywności i umiejętności negocjacyjnych

  • znajomość uwarunkowań prawnych Bankowej Spółdzielczości będzie dodatkowym atutem

  • biegła znajomość narzędzi pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Kafeteria MyBenefit

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie oraz utrzymanie standardów architektury dla istniejących usług i systemów; definiowanie i uzgadnianie architektury dla nowych usług i zmian w projektach oraz utrzymanie aktualnej dokumentacji architektonicznej.​

Przewiń do profilu firmy