Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager - Agencja Pracy

GLOBAL WORKER CENTRE SP. Z O. O. SP. K. SP. K.-AK.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój relacji biznesowych z potencjalnym klientem firmy,

  • Analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów,

  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,

  • Analiza wyniku i monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata),

  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Analiza danych wynikowych,

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość podstawowa EXCEL i WORD.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa ( uzależniona od doświadczenia i umiejętności ) wraz z prowizją,

  • Współpraca w oparciu o umowę / działalność gospodarczą,

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód (do celów służbowych),

  • Możliwość nauki oraz zdobywania doświadczenia wśród profesjonalistów.

GLOBAL WORKER CENTRE SP. Z O. O. SP. K. SP. K.-AK.

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów dla Agencji Pracy.

Przewiń do profilu firmy