Oferta pracy

Menager Cheese Dziugas House

DZIUGAS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Dobra 42
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

DZIUGAS POLAND sp. z o.o.

Dobra 42

Warszawa

DZIUGAS POLAND Sp. z o.o.

Dziugas Poland Sp. Z o. o.  to  filia  litewskiej firmy  Žemaitijos pienas w  Polsce.  Firma jest liderem w branży mleczarskiej na Bałtyku oraz eksportuje swoje produkty  do 34 krajów. Žemaitijos pienas  produkuje  ponad  200  produktów nabiałowych , które każdego dnia docierają do Naszych klientów.

Naszym priorytetem są  produkty  wysokiej jakości ,bezpieczne, zdrowe i smaczne .

Najbardziej popularne w Polsce marki to Džiugas sery  długodojrzewające , batoniki twarogowe Magija oraz Pik- Nik paluszki  serowe.

Poszukujemy osoby mającej doświadczenie min. 2-3 lata w prowadzeniu kawiarni/sklepu.

Opis stanowiska:

  • Dbanie o wizerunek kawiarni
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Rozliczanie dziennej i miesięcznej sprzedaży/ raportowanie
  • Planowanie i kontrola kosztów
  • Tworzenie grafików dla pracowników
  • Kontrola, zamawianie i sprzedaż towarów.
  • Współpraca z dostawcami lokalnymi i  zagranicznymi
  • Obsługa kasy fiskalnej Amber POS  i komputera.
  • Współpraca z marketingiem / wdrazanie akcji marketingowych i promocyjnych
  • Rozliczanie czasu  pracy  pracowników
  • Wykonywanie obowiązków służbowych zgodnie z regulaminem wewnętrznym.
  • Obsługa klientów

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i chęć zwiększania sprzedaży.
  • Umiejętności obsługi komputera.
  • Pozytywne nastawienie do ludzi.
  • Doświadczenie zawodowe w podobnej branży byłoby dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka polskiego i  angielskiego.
  • Poczucie odpowiedzialności i chęć wykonania powierzonych obowiązków służbowych w najlepszy możliwy sposób.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne, stabilne i terminowe wynagrodzenie.
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Koleżeński, pozytywny i wyrozumiały zespół.
  • Ciekawe, angażujące środowisko.
  • Dogodne miejsce pracy  Elektrownia Powiśle - przy stacji metra.

Praca w firmie o długoletnich tradycjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy