Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager ds. Finansów

Hydroline Poland Sp. z o.o.

  • Metalowa 19, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Metalowa 19

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór nad obszarami księgowości, podatków, controllingu

  • współtworzenie, kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy

  • współpraca z Zarządem Spółki, kadrą zarządzającą i CFO/kontrolerem finansowym Hydroline Oy

  • ocena ryzyka finansowego bieżącej działalności i nowych przedsięwzięć

  • zapewnienie właściwej rachunkowości finansowej i operacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymaganiami międzynarodowymi

  • współuczestnictwo w wypracowywaniu strategii ukierunkowanej na wzrost rentowności

  • uczestnictwo w przygotowaniu rocznego budżetu Spółki i weryfikacja jego realizacji w oparciu o budżety cząstkowe wszystkich działów

  • przygotowywanie aktualizacji budżetu Spółki i weryfikacja jego realizacji

  • raportowanie zarządcze do Zarządu/Dyrektora Spółki oraz CFO Grupy Hydroline

  • weryfikacja poprawności księgowań, schematów księgowych oraz poprawności rozliczeń podatkowych

  • kontrola kosztów w Spółce we wszystkich działach wraz z rekomendacją ewentualnych zmian

  • ścisła współpraca z działami Spółki, wsparcie w procesie planowania i monitorowania wydajności pracy

  • zarządzanie płynnością finansową i ryzykiem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów (ekonomia, ACCA, CIMA, MBA)

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działem finansów/kontrolingu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • praktyczna znajomość obowiązujących zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego, kosztorysowania i gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej

  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania finansami oraz znajomość systemów klasy ERP

  • doświadczenie w pracy w Grupie Kapitałowej

  • inicjatywa w zakresie doskonalenia narzędzi kontrolingowych i informatycznych

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

To oferujemy

  • We offer a challenging position in a successful, developing and solid international company. People are our top priority and continuous improvement of everything we do is a part of our business culture and values. You can read more about us from our website: www.hydroline.fi

  • We offer to our employers wide occupational health services, Multi sport card and other local benefits. Really good atmosphere in work and attractive salary.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

Przewiń do profilu firmy