Oferta pracy

Menager ds. finansowych

Pracuj.pl dla FirmO firmie

12 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polskim oddziałem firmy w obszarach: finansów, księgowości, podatków i kontrolingu

  • Stworzenie strategii finansowej i kontrola działań

  • Tworzenie sprawozdań finansowych, deklaracji i rozliczeń podatkowych

  • Analizy działań firmy oraz tworzenie średnio i długo okresowych prognoz finansowych

  • Weryfikacja działań finansowych firmy w kontekście wymagań prawa lokalnego i międzynarodowego

  • Współpraca z Menagerami GCC Services w centrali firmy w celu skutecznego przepływu dokumentów, dokonywania analiz, planowania inwestycji i zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Min. 10 letnie doświadczenie w dziale finansowym

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Finansowego

  • Wyższe wykształcenie- preferowane ekonomiczne, finansowe, księgowe lub z kierunków biznesowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenia w pracy z rozbudowaną strukturą firmy (preferowana branża budowlana)

  • Znajomość narzędzi kontrolingowych

  • Wiedza z zakresu prawa pracy

  • Znajomość programów ORACLE, SAP lub podobnych

Mile widziane

  • Dyplom studiów MBA

  • Certyfikaty z obszaru kontrolingu, finansów: ACCA, CA, CIMA itp

To oferujemy

  • Udział w ciekawym i odpowiedzialnym społecznie międzynarodowym projekcie

  • Pracę w globalnej i nowoczesnej grupie

  • Tworzenie od podstaw zasad funkcjonowania firmy w Polsce

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie na poziomie 12 000 - 15 000 zł brutto - wysokość uzależniona od umiejętności i doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Elastyczne podejście do pracy zdalnej i czasu pracy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.