Logo Pracuj.pl

Menager ds. finansowych

Pracuj.pl dla FirmO firmie

12 000–15 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polskim oddziałem firmy w obszarach: finansów, księgowości, podatków i kontrolingu
  • Stworzenie strategii finansowej i kontrola działań
  • Tworzenie sprawozdań finansowych, deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • Analizy działań firmy oraz tworzenie średnio i długo okresowych prognoz finansowych
  • Weryfikacja działań finansowych firmy w kontekście wymagań prawa lokalnego i międzynarodowego
  • Współpraca z Menagerami GCC Services w centrali firmy w celu skutecznego przepływu dokumentów, dokonywania analiz, planowania inwestycji i zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Min. 10 letnie doświadczenie w dziale finansowym
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Finansowego
  • Wyższe wykształcenie- preferowane ekonomiczne, finansowe, księgowe lub z kierunków biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia w pracy z rozbudowaną strukturą firmy (preferowana branża budowlana)
  • Znajomość narzędzi kontrolingowych
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Znajomość programów ORACLE, SAP lub podobnych

Mile widziane

  • Dyplom studiów MBA
  • Certyfikaty z obszaru kontrolingu, finansów: ACCA, CA, CIMA itp

To oferujemy

  • Udział w ciekawym i odpowiedzialnym społecznie międzynarodowym projekcie
  • Pracę w globalnej i nowoczesnej grupie
  • Tworzenie od podstaw zasad funkcjonowania firmy w Polsce
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 12 000 - 15 000 zł brutto - wysokość uzależniona od umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Elastyczne podejście do pracy zdalnej i czasu pracy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Menager ds. finansowych, Warszawa