Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager ds. jakości

Telka SA

  • Spalice (pow. oleśnicki)

    Spalice (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem jakości oraz laboratorium produkcyjnym

  • Analiza niezgodności i reklamacji oraz koordynacja działań z tym związanych w Dziale Jakości

  • Nadzorowanie i doskonalenie systemu jakości ISO 9001 oraz 14001.

  • Uczestnictwo w osiąganiu celów środowiskowych organizacji, utrzymanie i rozwój systemu 5S

  • Odpowiedzialność za realizację audytów wewnętrznych w zakresie produkcji

  • Zarządzanie dokumentacją jakościową w organizacji

  • Zarządzanie działaniami związanymi z jakością dostawców i innych podwykonawców

  • Opracowanie instrukcji dotyczących zapewnienia jakości

  • Prowadzenie audytów oraz kwalifikowanie potencjalnych wykonawców oraz dostawców,

  • Koordynacja działań odbiorczych realizowanych przez klienta oraz ich dokumentowanie,

  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy jakości

  • Współpraca i merytoryczne wsparcie techniczne dla całego zespołu jakości

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów dotyczących procesów jakościowych

  • Doskonalenie jakości wewnętrznej poprzez wyznaczanie celów jakościowych dla produktów i procesów

  • Udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości produktów

  • Prowadzenie oraz nadzorowanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Umiejętność czytać rysunki techniczne i schematy elektroniczne

  • Znajomość narzędzi kontrolno- pomiarowych

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom min. B1

  • Praktyczna znajomość metod i technik zarządzania jakością (FMEA, 8D, Pareto, SPC)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania kwestii jakościowych

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i całego zespołu

To oferujemy

  • stabilna praca w rodzinnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • szansa na dynamiczny rozwój zawodowy oraz zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności

  • możliwość udziału w dofinansowanych w licznych szkoleniach

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, udział w programie Medicover, polisa na życie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Telka SA

Telka SA to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Od ponad 20 lat tworzymy rozwiązania zbudowane na doświadczeniu i potrzebach klientów.

Jesteśmy polską firmą z własnym kapitałem. Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy czuje się ważny. Zarówno siedziba firmy jak i zakład produkcyjny znajduje się w Spalicach ( gm. Oleśnica)k. Wrocławia.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menager ds. jakości

Miejsce pracy: 56-400, Spalice ( gm. Oleśnica, woj. Dolnośląskie).

Przewiń do profilu firmy