Oferta pracy

Menager ds. kontrolingu - branża budowlana

CAVATINA CUW Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i kontrola realizacji planów finansowych Grupy Cavatina

  • Planowanie strategiczne oraz krótkoterminowe prognozowanie we współpracy z jednostkami tworzącymi grupę kapitałową

  • Wspieranie kluczowych decyzji biznesowych poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych, rekomendacja w zakresie optymalizacji procesów i kosztów oraz efektywnych rozwiązań

  • Sporządzanie analiz, raportów, prognoz cash flow związanych z bieżącą działalnością grupy

  • Zarządzanie procesem pozyskania finansowania bankowego

  • Organizacja i zarządzanie procesem emisji obligacji korporacyjnych

  • Udział w projektach wewnętrznych i grupowych w zakresie finansów w tym wspieranie projektów kontroli wewnętrznej,

  • Organizacja i optymalizacja procesów i narzędzi z obszaru kontrolingu oraz raportowania

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników

  • Bezpośrednia współpraca z Działem Księgowości, Zarządem, Dyrektorem Finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (zarządzanie, finanse, rachunkowość)

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale finansów lub kontrolingu

  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • Doświadczenie w rozliczaniu budżetów i raportowaniu do zarządu

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność identyfikacji niezgodności, trafne formułowanie rozwiązań

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 2 lata oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowana znajomość MS Excel (znajomość VBA mile wdziana)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z konsolidacją danych i sprawozdań

  • Motywacja do ciągłego rozwoju oraz angażowania się w ambitne projekty

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań skonsolidowanych

  • Znajomość rynku cen materiałów budowlanych

  • Umiejętność negocjacji cen zakupów centralnych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie okresowe i zadaniowe

  • premie uznaniowe

  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Czego nie znajdziesz w Cavatinie

  • biurobotów – nie szukamy maszyn, które mechanicznie wykonują swoje obowiązki – Ty i Twoje zdanie zawsze będziecie brani pod uwagę w kluczowych dla Twojego Działu sprawach,

  • sztampowego podejścia – zależy nam, aby nasi pracownicy potrafili tworzyć piękne i autorskie projekty. Wspólnie tworzymy zespół, który samodzielnie poszukuje kreatywnych rozwiązań,

  • stagnacji zawodowej – niezależnie od tego ile masz lat i jakie posiadasz doświadczenie, będziesz mógł rozwijać się w naszych strukturach. Nie boimy się awansować młodych ludzi. Doceniamy zaangażowanych i lojalnych pracowników.

Stanowisko jest rozwojowe w kierunku Dyrektora Kontrolingu.

CAVATINA Holding S.A. jest największym polskim deweloperem powierzchni biurowych. Nasze projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach. Posiadamy dynamicznie powiększający się portfel inwestycji wielofunkcyjnych o łącznej wartości 0,5 mln mkw. To co wyróżnia nas w branży budowlanej to fakt, że samodzielnie zarządzamy wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni.

Do aktualnej pozycji na rynku doprowadziły nas lata zaangażowanej pracy ludzi, którzy tworzą tą firmę. Nasz zespół stanowi dzisiaj ponad 264 ekspertów z różnych dziedzin. niebojących się innowacyjnych wyzwań. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy podobnie jak my, potrafią myśleć poza utartym schematem i chcą sięgać dalej.

Kto wie… być może to właśnie na Ciebie czekamy?

Przewiń do profilu firmy