Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager ds. Marketingu

ASMO Solutions Sp. z o.o.O firmie

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów reklamowych, aktualizowanie wewnętrznych stron internetowych, szablonów i blogów

  • Tworzenie treści do mediów społecznościowych (przygotowywanie postów na FB I LinkedIn)

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz rozliczanie agencji za efekty prowadzonych kampanii SEO/SEM

  • Przygotowywanie i analiza raportów dotyczących efektywności działań marketingowych w oparciu o Google Analytics

  • Dbanie o spójność wizerunku marki online

  • Wdrażanie nowych narzędzi marketingowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze digital marketingu

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pracy w marketingu internetowym (m.in. Google Analytics, Search Console, Facebook Business, Google Ads, etc.)

  • Znajomości działań reklamowych w social media

  • Umiejętność mierzenia efektywności kampanii marketingowych oraz wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Praktyczna znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM

  • Doświadczenie w pracy z agencjami zewnętrznymi

  • Praktyczna wiedza i umiejętności generowania ruchu oraz leadów

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych

  • Samodzielność, własna inicjatywa w działaniach oraz kreatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia

  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń

  • Realny wpływ na strategię spółki i kierunek jej rozwoju

  • Pakiet medyczno-stomatologiczny w Medicover

  • Pracę w budynku biurowym klasy A z bezpłatna siłownią dla pracowników* Aeropark Business Centre

  • Darmowy transport do stacji metra Wilanowska

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowej ASMO Solutions Deutschland GmbH. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w Hamburgu oraz Warszawie.

Wierzymy, że to ludzie budują fundament firmy, jej siłę i profesjonalizm. Wierzymy w ludzi.

Przewiń do profilu firmy