Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menager ds. rozwoju

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Fleet Number One Sp. z o.o., działająca w branży Rent a Car, w związku z dynamicznym
    rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sopot

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za budowanie i rozwój oddziałów spółki
    • Budowanie sieci sprzedaży
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
    • Nadzór nad jakością obsługi klienta poprzez monitoring jakości pracy oddziałów
    • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów sprzedaży
    • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
    • Umiejętność w prowadzeniu negocjacji handlowych
    • Mile widzialne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku

    Wymagania:

    • Umiejętność nawiązywania i utrzymania dobrych relacji z partnerami biznesowymi
    • Znajomość branży motoryzacyjnej
    • Znajomość branży hotelowej
    • Znajomość lokalnego rynku
    • Entuzjazm, komunikatywność, samodyscyplina, przedsiębiorczość w działaniu
    • Mile widziane kontakty biznesowe, branżowe
    • Umiejętność logicznego i strategicznego myślenia
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Doświadczenie w zarządzaniu

    Oferujemy:

    • Prestiżowe stanowisko oraz atrakcyjną, ambitną i pełną wyzwań pracę
    • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Warunki zatrudnienia i płacy współmierne do osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Profesjonalne, niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.