Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menager ds. rozwoju w dziale logistyki

  • Poznań, Buk, Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cargosun jest dynamicznie rozwijającą się spółką w branży transportowej oraz logistycznej . Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, magazynowania oraz dystrybucji. Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze przewoźników . Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz profesjonalizm. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług. Więcej na www.cargosun.pl
    Miejsce pracy: Buk, Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych klientów
    • tworzenie ofert , wycen dla nowych klientów
    • dbałość o jakość i terminowość dostaw
    • stały kontakt pomiędzy klientem a spedytorem
    • kontrola dokumentacji spedycyjnej

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca, w firmie spedycyjnej lub transportowej (warunek konieczny)
    • własna baza klientów będzie bardzo dużym atutem
    • znajomość rynku przewozów chłodniczych będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie minimum średnie lub ostatnie lata studiów
    • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem
    • pełna dyspozycyjność
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniającym się środowisku

    Oferujemy:

    • umowa o pracę po okresie próbnym
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
    • stabilność zatrudnienia w silnie rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie dwuskładnikowe (stałe + premia)
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • pracę w zgranym , międzynarodowym zespole
    • dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie
    • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cargosun Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Niepruszewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest Cargosun Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Niepruszewie przy ul. Świerkowej 15 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.