Oferta pracy

Menager ds. Sprzedaży

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

  • Giżycko

    Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych poprzez podległą sieć agencyjną,

  • Rekrutacja nowych Agentów,

  • Monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania planów sprzedaży i zadań strategicznych,

  • Raportowanie wyników sprzedaży,

  • Prowadzenie szkoleń dla podległych pośredników, wdrażanie nowych Agentów,

  • Wdrażanie lokalnych akcji sprzedażowych i marketingowych,

  • Realizacja planów rekrutacyjnych agentów,

  • Praca w terenie,

  • Wsparcie merytoryczne oraz rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej,

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników oraz budowaniu struktur sprzedażowych,

  • Znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego,

  • Mile widziane szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz motywowania,

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • Proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel,

  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,

  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Gotowość do pracy mobilnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży

  • Zwrot kosztów użytkowania samochodu i podróży służbowych, diety związane z wyjazdami służbowymi

  • Realne perspektywy rozwoju oraz możliwość awansu

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy