Menager ds. Sprzedaży

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pośredników oraz motywowanie ich do sprzedaży produktów TUZ,

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • analiza raportów sprzedażowych,

  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych z zachowaniem poziomu szkodowości na podległym terenie,

  • podnoszenie jakości realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej,

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników oraz budowaniu struktur sprzedażowych,

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego,

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel,

  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,

  • rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz motywowania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),

  • przyjazne środowisko pracy,

  • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy