Menager hotelu

  • Karpacz, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Dziki Potok

    Miejsce pracy: Karpacz

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe zarządzanie Hotelem
    • przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży na potrzeby Właściciela obiektu
    • analiza wyników sprzedaży: optymalizacja kosztów
    • maksymalizacja przychodów

    Wymagania:

    • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
    • konsekwencja w działaniu oraz dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
    • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
    • zaangażowanie i kreatywność
    • doświadczenie z zarządzaniu hotelem i zespołem ludzi
    • znajomość branży hotelarskiej

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy
    • długofalową i długotrwałą współpracę w komfortowych warunkach
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.