Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager hotelu

Hotel Dziki PotokO firmie

  • Karpacz

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie Hotelem
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży na potrzeby Właściciela obiektu
  • analiza wyników sprzedaży: optymalizacja kosztów
  • maksymalizacja przychodów

Wymagania:

  • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
  • konsekwencja w działaniu oraz dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
  • zaangażowanie i kreatywność
  • doświadczenie z zarządzaniu hotelem i zespołem ludzi
  • znajomość branży hotelarskiej

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • długofalową i długotrwałą współpracę w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne