Oferta pracy

Menager sprzedaży

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych na rynku profesjonalnego oświetlenia LED

  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych w segmencie B2B

  • Budowanie relacji i poszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • Prowadzenie procesów inwestycyjnych z inwestorami oraz ich rozliczanie

  • Udział w przetargach organizowanych przez jednostki samorządowe

  • Budowanie marki firmy na rynku oświetlenia m.in. przemysłowego i ulicznego

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w segmencie handlu, projektowania i wykonawstwa elektrycznego oraz oświetlenia LED

  • Praktyczne doświadczenia we współpracy z inwestorami przemysłowymi i drogowymi w zakresie oświetlenia

  • Znajomość Dialux oraz AutoCad

  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do preferencji Kandydata

  • Wynagrodzenie podstawowe rozbudowane o atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku, oferującej jakościowy produkt dla wymagających klientów

  • Samochód służbowy- także do prywatnego użytku

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową

Pracuj.pl dla Firm

Rekrutacje realizujemy dla firmy Ledolux

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.