Logo Pracuj.pl

Menager z własnym zespołem w branży OZE

SOLEKTRO sp. z o.o.O firmie

kontrakt B2B
5 000–35 000
netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
brutto / mies.
  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 200
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz Zarządzanie Własnym Zespołem
  • Prowadzenie rekrutacji, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie
  • Bieżące monitorowanie efektywności Zespołu
  • Indywidualna współpraca z centralą firmy
  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy
  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Ambicja i determinacja w działaniu
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży
  • Własna działalność gospodarcza – współpraca B2B
  • Umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat B oraz mobilność
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, CRM, Internet)

Mile widziane

  • Znajomość rynku OZE oraz praca w branży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz doszkalające z zakresu fotowoltaiki oraz pomp ciepła
  • Pełne wsparcie w procesie technicznym i wsparcie Back Office
  • Przejrzysty i unikalny system prowizyjny
  • Zapewnienie w materiały marketingowe
  • Swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy
  • Praca na innowacyjnych i nowoczesnych komponentach tylko ze światowej czołówki
  • Pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży
  • Realny wpływ na budowanie struktur firmy
  • Jedne z najlepszych warunków prowizyjnych na rynku – bez górnej granicy
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego
  • Wysoka jakość instalacji
  • Szybkie terminy montaży
  • Ubezpieczenie instalacji w cenie dla klienta

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Posiadasz WŁASNY ZESPÓŁ W BRANŻY OZE i szukasz lepszego miejsca?

Damy Ci najlepsze warunki prowizyjne w Polsce.

Jeżeli Twoim problemem jest dziś:

- pozyskiwanie nowych klientów,

- Twój partner biznesowy nie dotrzymuje warunków umowy,

- chciałbyś dostać lepsze warunki prowizyjne,

- czujesz że ,,utknąłeś”?

- nikt się z Tobą nie liczy? Coraz wyższe cele i coraz mniejsze prowizje a Ty chcesz iść do przodu?

Dobrze trafiłeś!

Dostaniesz od Nas:

- przejrzysty i unikalny system prowizyjny,

- wolna rękę w podejmowaniu decyzji,

- silne zaplecze montersko – logistyczne,

- wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe i doszkalające,

- wysoka jakość instalacji,

- szybkie terminy montaży,

- ubezpieczenie instalacji w cenie.

Bardzo wiarygodny i stabilny Partner na życie!

20 000 tysięcy wykonanych instalacji!

Lider w zakresie wysokich zarobków!

SOLEKTRO sp. z o.o.

Firma Solektro stworzona została z pasji i chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej.

Naszym głównym celem jest popularyzowanie produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej.

Dostarczamy systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną, które funkcjonują w zgodzie z naturą, a to

w obecnych czasach jest kwestią istotną i powinna być traktowana jako priorytetowa – zależy nam, żeby się do tego przyczynić.

Nasza misja to:

Połączenie fundamentalnych dla człowieka aspektów: uzasadnionych ekonomicznie wydatków, które mieszczą się w zaplanowanym budżecie i generują oszczędności z biegiem lat oraz życie w zgodzie z naturą poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów i substancji do atmosfery.

Drugim, nie mniej ważnym celem naszej firmy jest stworzenie i utrzymanie na rynku pozycji konkurencyjnego, rzetelnego i darzonego zaufaniem partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie

z uwzględnieniem najwyższej jakości.

Nasz zespół to bez zbytniego koloryzowania doświadczenie i wysokie kwalifikacje, jak również wieloletnia praktyka w usługach elektrycznych, IT oraz finansowych na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Zajmujemy się:

– kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla domu, gospodarstw rolnych oraz firm,

– jesteśmy z klientem na każdym etapie: właściwy dobór mocy instalacji, stworzenie projektu instalacji, montaż, szkolenie techniczne z obsługi instalacji, pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania w wybranej formie, przygotowanie pełnej dokumentacji zgłoszeniowej i monitoringu pracy instalacji po jej zamontowaniu.

Żyj w zgodzie z naturą. Oszczędzaj. My Ci to ułatwimy!

Menager z własnym zespołem w branży OZE, Kielce