Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager z własnym zespołem w branży OZE

SOLEKTRO sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • dyrektor, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 200
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i zarzadzanie własnym zespołem

  • rekrutacja, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedaży

  • realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie

  • bieżące monitorowanie efektywności podejmowanych przez zespół

  • indywidualna współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i centralą firmy

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidualnych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy

  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • udokumentowane doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i dla firm

  • własna działalność gospodarcza – współpraca B2B

  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • prawo jazdy kat B i mobilność

  • znajomość obsługi komputera (Excel, CRM, Internet)

Mile widziane

  • znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz doszkalające z zakresu fotowoltaiki

  • pełne wsparcie w procesie technicznym i wsparcie Back Office

  • przejrzysty i unikalny system prowizyjny

  • zapewnienie w materiały marketingowe

  • swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy

  • praca na innowacyjnych i nowoczesnych komponentach tylko ze światowej czołówki

  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży

  • realny wpływ na budowanie struktur firmy

  • jedne z najlepszych warunków prowizyjnych na rynku – bez górnej granicy

  • możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego

  • wysoka jakość instalacji

  • szybkie terminy montaży

  • ubezpieczenie instalacji w cenie

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Posiadasz WŁASNY ZESPÓŁ W BRANŻY OZE i szukasz lepszego miejsca?

Damy Ci najlepsze warunki prowizyjne w Polsce.

Jeżeli Twoim problemem jest dziś:

- pozyskiwanie nowych klientów,

- Twój partner biznesowy nie dotrzymuje warunków umowy,

- chciałbyś dostać lepsze warunki prowizyjne,

- czujesz że ,,utknąłeś”?

- nikt się z Tobą nie liczy? Coraz wyższe cele i coraz mniejsze prowizje a Ty chcesz iść do przodu?

Dobrze trafiłeś!

Dostaniesz od Nas:

- przejrzysty i unikalny system prowizyjny,

- wolna rękę w podejmowaniu decyzji,

- silne zaplecze montersko – logistyczne,

- wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe i doszkalające,

- wysoka jakość instalacji,

- szybkie terminy montaży,

- ubezpieczenie instalacji w cenie.

Bardzo wiarygodny i stabilny Partner na życie!

20 000 tysięcy wykonanych instalacji!

Lider w zakresie wysokich zarobków!