Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Aplikacji MES

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie jako Menedżer Systemu Wykonawczego Produkcji (MES- Manufacturing Execution Systems) rozwiązania Hydra firmy MPDV

  • Ścisła współpraca z menedżerem aplikacji produkcyjnej (SAP PP) w celu zapewnienia płynności procesów end to end pomiędzy SAP i MES, w tym interfejsów

  • MES Project Manager w projekcie wymiany trzech starszych rozwiązań MES - (trzy lokalizacje produkcyjne w ciągu najbliższych kilku lat) we współpracy z jednostkami produkcyjnymi i MPDV jako partnerem

  • Odpowiedzialność za spójność i funkcjonalność, w tym zależności z innymi systemami i interfejsami podczas wdrożeń nowego systemu i w codziennej pracy

  • Wsparcie 3 poziomu odpowiedniej aplikacji biznesowej w codziennej działalności

  • Ocena koncepcji rozwiązań wniosków o zmianę (CR) pod kątem wykonalności, ryzyka i standaryzacji procesów / funkcji

  • Specyfikacja techniczna wniosków o zmianę wymaganych dla rozwoju interfejsów

  • Wdrażanie zmian funkcjonalnych na podstawie zatwierdzonych wniosków (CR) zgłoszonych przez globalnych właścicieli procesów

  • Dostosowywanie systemu do potrzeb klienta wraz z dokumentacją

  • Szkolenia i know-how przekazywany użytkownikom kluczowym

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych

  • Inicjowanie usprawnienia i optymalizacje systemu w oparciu o nowe funkcjonalności lub technologie

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia w obszarze systemów realizacji produkcj (MES- Manufacturing Execution Systems)i i/lub SAP PP

  • Chęć i motywacja do budowania silnego know-how w zakresie rozwiązań MPDV Hydra MES

  • Ugruntowana wiedza na temat procesów biznesowych związanych z przepływami materiałów i procesami produkcyjnymi w branży produkcji przemysłowej

  • Chęć do podróżowania do 50% czasu pracy szczególnie podczas projektów wdrożeniowych , później do 20%

  • Biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego (dodatkowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Duch zespołowy i profesjonalne umiejętności komunikacyjne

  • Otwartość i zainteresowanie nowymi tematami

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;

  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje programisty ServiceNow z praktycznym doświadczeniem. Jako programista ServiceNow wykorzystasz swoje umiejętności i doświadczenie w językach frontonu i usługach internetowych, aby dostarczać ulepszenia i uaktualnienia platform usługowych, które promują automatyzację i integrację. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.