Oferta pracy

Menedżer BHP

H+H Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad bezpieczeństwem pracy w Zakładach Produkcyjnych H+H Polska na terenie całego kraju

  • Budowanie świadomości BHP wśród Pracowników

  • Ustalanie zadań dla podległego Zespołu i kontrola ich realizacji

  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP, zgodnie z przyjętymi standardami w firmie oraz wymogami prawnymi

  • Prowadzenie szkoleń BHP wstępnych

  • Monitorowanie i aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego

  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz wdrażanie działań, minimalizujących ryzyko wypadków

  • Tworzenie raportów i analiz BHP

  • Koordynowanie programu Zdarzeń Potencjalnie Wypadkowych

  • Wdrażanie innowacyjnych metod zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

  • Współpraca z Grupą H+H w zakresie H&S (BHP)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w służbach BHP w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP

  • Prawo jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z obszaru BHP

  • Umiejętność budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Przewiń do profilu firmy