Logo Pracuj.pl

Menedżer BHP

H+H Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad bezpieczeństwem pracy w Zakładach Produkcyjnych H+H Polska na terenie całego kraju
  • Budowanie świadomości BHP wśród Pracowników
  • Ustalanie zadań dla podległego Zespołu i kontrola ich realizacji
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP, zgodnie z przyjętymi standardami w firmie oraz wymogami prawnymi
  • Prowadzenie szkoleń BHP wstępnych
  • Monitorowanie i aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego
  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz wdrażanie działań, minimalizujących ryzyko wypadków
  • Tworzenie raportów i analiz BHP
  • Koordynowanie programu Zdarzeń Potencjalnie Wypadkowych
  • Wdrażanie innowacyjnych metod zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
  • Współpraca z Grupą H+H w zakresie H&S (BHP)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w służbach BHP w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP
  • Prawo jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z obszaru BHP
  • Umiejętność budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Menedżer BHP, Opole