Menedżer Biura ds. Wsparcia Sprzedaży

Citi Handlowy

Romualda Traugutta 7/9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie zespołem, którego główne cele to przygotowanie analiz i raportów

  • Przygotowanie i aktualizacja zaawansowanych narzędzi raportujących, pisanie makr

  • Analizowanie danych istotnych z punktu widzenia biznesu (akwizycja, atrycja, produktywność, jakość itp.)

  • Tworzenie i administrowanie bazami danych wykorzystywanymi do obsługi

  • procesów/raportowania danych (w tym raporty efektywności, rankingi, programy nagród, konkursy, itp)

  • Aktywne zarządzanie portfelami doradców Klientów

  • Usprawnianie aktualnych procesów w celu poprawienia wyników wydajności pracy

  • Udział w projektach prowadzonych przez jednostki Pionu

  • Współpraca z innymi pracownikami Pionu z naciskiem na dbałość o właściwą komunikację i odpowiedni przepływ informacji;

  • Wdrażanie zmian w charakterze projektów /procesów, mających na celu optymalizację pracy kanałów sprzedażowych oraz zapewnienie kompleksowych raportów na potrzeby Szefa Pionu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (ze szczególnym naciskiem na Excel, Access, VBA)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania zmianą

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • Kreatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach

  • kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie:

  • www.karierawciti.pl w zakładce

  • Benefity dla Ciebie oraz

  • Benefity dla Twoich bliskich)

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół

  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • fruits/owoce