Oferta pracy

Menedżer Biura Operacji ds. Bezpieczeństwa Informacji

Citi Handlowy

Goleszowska 6

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracą zespołu w celu realizacji zadań, podniesienie jakości i wydajności, oraz zapewnienie ciągłości pracy biura.

  • Monitorowanie jakości pracy zespołu poprzez kontrole poprawności rekonsyliacji logów systemowych, zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Opracowanie i utrzymanie metryk związanych z prowadzonymi kontrolami.

  • Zarządzanie zespołem, w szczególności rozwój pracowników.

  • Identyfikacja ryzyk i wdrażanie adekwatnych kontroli oraz planów naprawczych w podległej jednostce organizacyjnej banku.

  • Monitorowanie otoczenia regulacyjnego i koordynacja wdrażania wymogów Bezpieczeństwa Informacji w Banku.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane techniczne.

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w domenach: zarządzanie ryzykiem, audyt, administracja bezpieczeństwem systemów, lub kontroli i monitoringu systemów informatycznych lub procesów.

  • Branżowe certyfikaty CISSP, CISA, CISM, CEH lub wiedza i doświadczenie pokrywające obszar certyfikacji.

  • Bardzo dobra znajomość tematyki bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa.

  • Znajomość rozwiązań technologicznych i procesowych wspomagających zapewnianie bezpieczeństwa informacji i systemów.

  • Koordynacja projektów wewnętrznych / udział w projektach zewnętrznych.

  • Podstawowa wiedza z architektury systemów informatycznych.

  • Zrozumienie powiązań procesów biznesowych i technologicznych.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach, możliwość kreowania rozwiązań systemowych, wdrażania optymalizacji.

  • Współpracę z Partnerami globalnymi i lokalnymi.

  • Pracę w zespole otwartym na wymianę wiedzy i doświadczeń.

  • Pracę zdalną w części wymiaru czasu, nie tylko w dobie koronawirusa.

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Citi to więcej niż spółka świadcząca usługi finansowe na całym świecie. To motor postępu. Dołączając do nas, a zyskasz szansę uczestniczenia we wszystkich odmianach i formach postępu na całym świecie. Od skali mikro do makro, od Australii po Zambię – nasza praca ma realny, pozytywny wpływ. Bez względu na to, gdzie jesteś i czym się zajmujesz – postęp zaczyna się tutaj.

W ciągu 200 lat nieustannego rozwoju usług finansowych stworzyliśmy znaną na całym świecie i zaufaną markę. Nasz wpływ nadal się zwiększa: prowadzimy operacje finansowe w 160 krajach i 100 walutach. Obsługujemy 200 milionów klientów, w tym najsłynniejszych przedstawicieli różnych branż, sektorów, obszarów działalności i rządów, którym codziennie służymy. Wszystko to stanowi część niezwykłego miejsca dla utalentowanych, ambitnych osób, które chcą rozwijać naprawdę wyjątkową karierę.

Przewiń do profilu firmy

Biuro Operacji ds. Bezpieczeństwa Informacji jest częścią Departamentu Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych i Informacji.

Stanowisko Menedżera w Biurze Operacji ds. Bezpieczeństwa Informacji, które odpowiada za realizację funkcji kontrolnych oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa informacji wynikającymi z wymogów regulatorów, lokalnych regulacji oraz najlepszych praktyk.