Oferta pracy

Menedżer Biura Zarządu

Rawlplug

  • Kwidzyńska 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rawlplug

Kwidzyńska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie biegłej i na najwyższym poziomie komunikacji Prezesa Zarządu w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • pełna koordynacja działań związanych z obsługą Biura Zarządu;

  • zarządzanie kalendarzem spotkań Prezesa Zarządu;

  • zapewnienie sprawnego działania i organizacja biura Zarządu;

  • planowanie, organizowanie spotkań Zarządu wraz z prowadzeniem terminarza; przygotowywaniem wymaganej dokumentacji, protokołowaniem;

  • prowadzenie i nadzór nad korespondencją członków Zarządu i Biura Zarządu oraz redagowanie tekstów w języku polskim oraz angielskim;

  • nadzór oraz bezpośrednie kierowanie pracą dwóch sekretariatów;

  • organizacja wyjazdów i delegacji członków Zarządu;

  • zapewnienie właściwej komunikacji oraz bieżąca współpraca ze spółkami w Grupie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (warunek konieczny);

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Menedżera Zarządu lub asystentki Zarządu w międzynarodowej organizacji;

  • doświadczenie i wiedza z zakresu komunikacji, PR, EB;

  • samodzielność, pro-aktywność, dynamizm w działaniu oraz elastyczność;

  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością rozwoju i realizowania własnych pomysłów;

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie - umowa o pracę;

  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;

  • partnerskie podejście do współpracy;

  • możliwość praktycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy