Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Call Center

  • Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    MCC/2017
    Opis stanowiska:
    • ścisła współpraca z Dyrektorem Operacyjnym w zakresie rozwoju usług call center
    • nawiązywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami i utrzymywanie stałego kontaktu w celu pozyskania nowych zleceń
    • zarządzanie pracą podległego call center
    • wyznaczanie podległym pracownikom celów jakościowych i ilościowych,
    • motywowanie do osiągania celów oraz egzekwowanie ich realizacji
    • udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi
    • zarządzanie administracyjne podległym biurem, współtworzenie budżetu biura w porozumieniu z Dyrektorem Operacyjnym, analiza wydatków i kontrola kosztów biura
    • możliwość budowania nowego call center
    Profil kandydata:
    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku team lidera/menedżera w call center językowym;
    • umiejętność zlecania i egzekwowania zleconych zadań podległemu zespołowi;
    • umiejętność motywowania pracowników w zespołach call center – systemy motywacyjne finansowe i pozafinansowe;
    • gotowość do wdrożenia nowego call center;
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowany;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym
    • dyspozycyjność i zaangażowanie.
    Oferujemy:
    • możliwość wdrożenia nowego call center
    • możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)
    • prywatna opieka medyczna
    • pakiet sportowy
    • pakiet szkoleń wewnętrznych

    Administratorem danych jest Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-536, ul. Podgórska 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opis