Menedżer CitiGold – Doradca Klienta Zamożnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.03.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 28.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako globalny lider Citigold® świadczy najwyższej jakości usługi zarządzania majątkiem najbardziej wymagającym klientom. Oferując największy wybór narzędzi inwestycyjnych na rynku nasi doradcy wyznaczają standardy w przestrzeni segmancie Wealth Management services w Polsce.
    Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę. Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej. W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.
    Miejsce pracy: Warszawa
    19008644

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne rozpoznawanie oczekiwań Klientów segmentu Gold i Priority, jak również oferowanie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb
    • Budowanie i pogłębianie relacji z Klientami segmentu affluent
    • Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwanie Klientów w oddziale
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
    • Stałe aktualizowanie i pogłębianie własnej wiedzy z dziedziny finansów i bankowość
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z klientem zamożnym
    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferta:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej instytucji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i zmienna)
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Prywatna opieka medyczna
    • Pracowniczy program emerytalny
    • Pakiet sportowy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach banku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
    Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

    www.citihandlowy.pl
    Bank Handlowy w Warszawie S.A.