Oferta pracy

Menedżer do firmy sprzątającej

Darex Group Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma działająca w usługach porządkowych.

Opis stanowiska:

  • Skuteczne pozyskiwanie zleceń;
  • Organizacja pracy na obiektach;
  • Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;
  • Kontrolowanie jakości pracy;
  • Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;
  • Nadzór nad optymalizacją kosztów, kontrola budżetu operacyjnego;
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy;
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów;
  • Wdrażanie nowych kontraktów;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług;
  • Kosztorysowanie usług utrzymania czystości;
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych, negocjacjach, prezentacjach usługi.

Wymagania:

  • Bezwzględne doświadczenie w sprzedaży usług oraz umiejętność w pozyskiwaniu klienta;
  • Bezwzględne doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości na stanowisku kierowniczym;
  • Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze;
  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność nadzoru nad budżetem i optymalizacji kosztów;
  • Biegła obsługa komputera (MS Office);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe bez górnej granicy;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy