Menedżer ds. badań rynkowych

Perspecto Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista
Firma Perspecto Sp. Z o.o. jest spółką należącą do grupy ISSP. Od blisko 10 lat z powodzeniem rozwija swoją działalność na rynku  badań marketingowych, specjalizując się w zakresie badań  jakości obsługi klienta. Obecnie poszukujemy  współpracownika na stanowisko:

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2- 3 letnie doświadczenie w obszarze badań marketingowych (zarządzanie projektami; projektowanie i analiza badań)
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych  niezbędnych w kontaktach biznesowych
  • Kreatywność, zaangażowanie i dokładność w zakresie wykonywanych zadań
  • Dobra organizacja pracy

Zadania na stanowisku:

  • Aktywny udział w procesie opracowania i wdrażania strategii rozwoju firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów/zleceń (przygotowywanie profesjonalnych ofert) oraz obsługa obecnych
  • Realizacja działań związanych z  prowadzonymi  projektami badawczych (projektowanie badań, analiza danych, opracowanie raportów i prezentacji)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w ciągu 14 dni klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

lub Perspecto Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53 - 150 Wrocław

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy